Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Ale bez nagrody za słodki smak rodzynki miały bardzo niewielki apel. To było jak żucie gumki. Nie https://yourpillstore.com/pl/ chciałem ich nadal jeść. Służba pasowa nie wpłynęła na moją zdolność do smakowania innych smaków. Nadal mogłem spróbować (i cieszyć się) przyjemną kombinacją goryczy i kremowości mojej niesłodzonej mrożonej kawy z mlekiem. Ale soda (lub soda dietetyczna) smakowała jak nieco kwaśna soda klubowa.

W oparciu o moje własne doświadczenie, wyniki badania wcale nie są zaskakujące. Jeśli uczta nie smakuje szczególnie dobrze, mniej prawdopodobne jest, że będziesz nadal jeść. Ale w tym badaniu nastąpiło kolejne intrygujące odkrycie.

w porównaniu z grupą placebo, ci, którzy używali aktywnych ssaków, zjadli mniej cukierków. Ale częściej zdecydowali, że nie chcą kolejnego kawałka cukierków-nawet zanim twój doświadczył rozczarowująco zmieniony smak. Wygląda na to, że niezdolność do postrzegania słodyczy nie tylko utrudnia przyjemność cieszyć się ucztą. To sprawia, że ​​jesteś mniej zainteresowany posiadaniem tego. To prawie tak, jakby część twojego mózgu, która chce czegoś słodkiego, mogła już powiedzieć, że to uczucie nie jest dostępne.

Posiadanie kilku kęsów, a potem wyskakując ssanie z pewnością ułatwiłoby zatrzymanie się tylko po kilku kęsach.

Po zakończeniu ssania, słodycze nie były przyjemne ani atrakcyjne Dla mnie. Ale w interesie nauki próbowałem kolejnego rodzynki co około 15 minut, aby zobaczyć, jak długo potrwa, zanim znów zaczną smakować jak rodzynki. W moim przypadku efekt ssania trwał około 60 minut.

Z pewnością nie użyłbym tych ssaków jako mojej jedynej strategii zmniejszania spożycia cukru. Nadal zdecydowanie sugeruję ograniczenie ilości słodkich potraw i napojów w twoim domu, samochodzie i (w zakresie, w jakim możesz to kontrolować) w miejscu pracy. Co z oczu to z serca. Nie sądzę też, że taki produkt zastępuje zalety uważnego jedzenia i przyjemności. I z pewnością nie poleciłbym tego jako sposobu na poradzenie sobie z jedzeniem.

, ale widzę kilka sytuacji, w których taki produkt może być przydatny. Możesz cieszyć się zaledwie kilkoma kęsami specjalnego deseru. Ale jak wielu z was wie zbyt dobrze, mały smak czegoś słodkiego może przynieść potężne pragnienie więcej. Posiadanie kilku ugryzień, a następnie wyskakowanie ssania z pewnością ułatwiłoby zatrzymanie się na zaledwie kilka kęsach. Pamiętaj jednak, aby użyć tego 60-minutowego okna, aby stawić pewną odległość (psychicznie i fizycznie) między tobą a resztą.

Możesz również spróbować jednego z nich, gdy przypadkowe pragnienie czegoś słodkiego uderzenia. Może zmniejszyć intensywność pragnienia. Nawet jeśli nie, wyciągnie twój język z gry na tyle długo, aby to pragnąć. O to chodzi w pragnieniu. Zwykle są krótkotrwałe. Jeśli faktycznie jesteś głodny, zjedz odżywczy, ale nie słodki posiłek lub przekąskę. Jeśli nie jesteś tak naprawdę głodny, użyj tych 60 minut, aby głęboko pochłonąć się kolejną angażującą i satysfakcjonującą aktywnością.

Chociaż nie sądzę, że słodkie pokonanie jest rozwiązaniem przejadania się lub otyłości, być może mogą ułatwić wydostanie się ze złych nawyków i ustalić zdrowsze wzorce zachowań.

Czy próbowałeś słodkiego pokonania pejzażu na głód cukru? Bardzo chciałbym usłyszeć, czego doświadczył. Pytania dotyczące dzisiejszego artykułu? Opublikuj je poniżej lub dołącz do dyskusji na stronie odżywiania Diva na Facebooku.

Obraz gimnema sylvestre © Shutterstock

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

o autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Jest tu kilka solidnych porad żywieniowych, ale będziesz musiał przedzierać się przez okropnie dużo WOO, aby go znaleźć.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 26 września, 2017 4-minutowy Readepisode #447 Play Pause Słuchaj Czy należy śledzić porady dotyczące żywienia Toma Brady’ego? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Triple Cream Brie jest dość nisko w witaminie C i dość wysoko w kaloriach, dam ci. Ale jeśli szukasz źródła wysoce wchłanialnego wapnia, naprawdę nie możesz zrobić znacznie lepiej niż mleko lub jogurt, co da ci jedną trzecią codziennych wymagań na około 100 kalorii. Porcja z niskotłuszczowym twarogu daje tyle białka, co porcja piersi z kurczaka na te same kalorie.

Zobacz także: Czy mleko jest dla ciebie złe?

Brady Uważa, aby nie jeść razem białka i węglowodanów, stary mit, który obalałem w przeszłości. I ściśle unika warzyw nocnych w błędnym przekonaniu, że są one z natury zapalne. Jak już wcześniej zauważyłem, nocne noce mogą stanowić problem dla niewielkiego odsetka populacji z wrażliwością na solaninę, ale przez resztę populacji są zarówno pożywne, jak i, jeśli w ogóle, przeciwzapalne. I żaden schemat oparty na Woo nie byłby kompletny bez przekonania, że ​​niektóre pokarmy alkalizują ciało. Rzeczywiście, Brady sugeruje, że 80% twojej diety powinno składać się z alkalizacji żywności.

Brady opowiada się również za częstymi przekąskami przez cały dzień-i aby ułatwić postępowanie w tej poradzie, możesz kupić przekąski marki TB12 za jedyne 50 USD za pudełko. Niestety, dla tych, którzy nie ćwiczą na życie, częste przekąski często powodują nadmierne spożycie kalorii i przyrost masy ciała. I, jak słyszałeś wcześniej, pomysł, że jedzenie często utrzymuje twój metabolizm, jest często powtarzanym, ale całkowicie bezpodstawnym mitem.

Brady może uzyskać takie same wyniki z mniej restrykcyjnego lub skomplikowanego Reżim.

Ale po prostu spójrz na faceta!

Ale czekaj: czy wyniki nie mówią same za siebie? Czy budowa, wydajność i długowieczność Brady’ego nie są potrzebne dowodom, że to podejście działało?

Coś oczywiście działa dla Brady’ego – oprócz wielkich genów, talentów, skupienia, dyscypliny, świetnej etyki pracy, pracy, która obejmuje ćwiczenie przez kilka godzin dziennie, personel pomocniczy. I praktycznie nieograniczone zasoby, otrzymał również bardzo pożywną dietę. Ale biorąc pod uwagę to, z czym musi pracować, założę się, że może uzyskać te same wyniki z mniej restrykcyjnego lub skomplikowanego schematu.

Podsumowując linię TB12

Przeczytaj książkę, Jeśli chcesz, dla wartości rozrywkowej i, być może inspiracji. Dodaj do zakładek przepisy, które wyglądają smacznie. Ale jeśli chodzi o wdrożenie programu żywieniowego, pozwól, że zaoszczędzę trochę czasu, wysiłku i pieniędzy.

Najlepsze porady Brady’ego na temat odżywiania można podsumować w kilku prostych zasadach, które rozpoznasz, jeśli śledzisz mój podcast przez dłuższy czas.

jedz Whole Foods przez większość czasu.

Jedz mnóstwo świeżych warzyw.

mają trochę białka z każdym posiłkiem i przekąską.

Wybierz zdrowe źródła tłuszczu, takie jak awokado i orzechy.

Ogranicz dodane cukry i wyrafinowaną mąkę.

Jeśli chodzi o porady treningowe Brady’ego, to pytanie, które lepiej obsługiwane przez mojego kolegę QDT Brocka Armstronga, który jest gospodarzem podcastu Get-Fit Guy.

Czy przeczytałeś już książkę Brady’ego lub wypróbował jego jego Schemat żywienia? Chciałbym usłyszeć, co myślałeś. Opublikuj swoje komentarze poniżej lub na stronie Nutrition Diva na Facebooku.

Zdjęcie © Shutterstock

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

zyskał ból pleców? Dowiedz się, jak Get-Fit Guy był w stanie złagodzić swoje naturalnie za pomocą tych konkretnych wskazówek.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 3 kwietnia 2017 4-minutowy Readepisode #331 Play Pause Słuchaj, jak uleczyłem mój ból pleców naturalnie: Część II mamy obecnie problemy z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

-BPC-157 lub TB-500. Znane jako „peptydy”, te związki do wstrzykiwania (które można również brać doustnie) mogą pomóc w leczeniu. Wiadomo, że TB-500 jest bardziej skuteczny niż BPC-157, ale TB-500 jest również zakazany przez WADA i większość organizacji sportowych. BPC-157 jest legalny i nie ma znanych skutków ubocznych. Oto pomocny artykuł na temat tego, jak używać i zamawiać BPC-157 oraz kolejny artykuł o TB-500.

-Transdermal Magnesium. W artykule „Dlaczego po każdym ciężkim treningu rozłóż swoje ciało olejem magnezowym, omawiam, w jaki sposób można użyć miejscowego magnezu do rozluźnienia mięśni, do usunięcia części nagromadzenia wapnia w mięśnia Jak może pomóc w procesie przeciwzapalnym. W trakcie mojego procesu gojenia się osobiście rozmazałem milowięce z magnezem każdego wieczoru, zanim poszedłem spać.

Zdecydowanie wolę ten naturalny sposób gojenia niż przejść przez operację i mnóstwo leków.

Najlepsze książki do bólu pleców

Wreszcie, oprócz „stania się miękkim lampartem” i „True to Form”, książki, o których wspomniałem już powyżej, jest kilka innych kluczy Książki, które moim zdaniem były kluczowe dla mojego własnego uzdrawiania z niskim tyłem.

Po pierwsze, gorąco polecam przeczytanie Lymting Go: The Pathway of Surrender, książki dr Davida Hawkinsa, którą tutaj recenzuję. Zwłaszcza zwracając uwagę na część na temat bólu fizycznego.

Po drugie, przeczytaj „Biologię wiary” Bruce’a Liptona. Ta książka nauczy Cię, jak wykorzystywać emocje i pozytywne wzorce przekonań, aby uzdrowić twoje plecy, i powstrzyma przed wejściem w cykl myślenia negatywnie w miarę leczenia ciała.

Wreszcie, sprawdź autora „John Sarno „Na Amazon. Ma doskonałą serię książek, które uczą Cię, jak może być znaczna ilość bólu mięśni „w twojej głowie” i co możesz z tym zrobić.

Sprawdź mój bieg bez e-booka . Poświęć trochę czasu, aby to przejść. Istnieją klikalne linki do filmów, które pokażą, jak wykonywać określone ćwiczenia. Zostało to napisane, aby wyeliminować ból dolnej części pleców dla sportowców i powinien pomóc w tym spójnym dyskomfort, który czujesz na dolnej części.

i to jest opakowanie!

Możesz myśleć, że to dużo, ale wierzcie mi, bardzo wolę ten naturalny sposób gojenia niż przejść przez operację i mnóstwo leków.

Jeśli masz więcej pytań, komentarzy lub opinii na temat tego, jak naturalnie uleczyć ból dolnej części pleców, możesz dołączyć do rozmowy na http://www.facebook.com/getfitguy.

Sage Sage

«Pierwszy‹ Poprzedni12 wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Jeśli chodzi o hydroponikę w porównaniu z produktami konwencjonalnie, istnieje wiele zalet i wad do rozważenia. Odżywianie Diva waży je wszystkie.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 26 kwietnia 2016 3-minutowy Readepisode #379 Pause Słuchanie Czy warzywa hydroponiczne są mniej pożywne? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Gina pisze: „Mamy nową hydroponiczną hodowcę warzywną w mieście. Jak porównują żywieniowo z warzywami uprawianymi w glebie? ”

W jaki sposób hydroponiczne warzywa hydroponiczne?

Hydroponika jest rodzajem hodowli zaawansowanych technologii. Zamiast czekać do właściwej pory roku, sadzenie nasion w brudu, dodanie nawozu, mając nadzieję na wystarczającą ilość deszczu (ale nie za dużo) i zwalczanie niezależnych od szkodników, chorób i kłusowników może atakować twoje pole, rośliny hydroponiczne są pielęgnowane w pomieszczeniach Hoduj światła, w sterylnym pożywce, które utrzymuje wodę i składniki odżywcze w pobliżu korzeni roślin, z precyzyjnie kontrolowaną temperaturą i wilgotnością.

Jakie są zalety i wady hydroponicznego hodowli?

, ponieważ ponieważ ponieważ Rośliny nie podlegają nieprzewidywalnym deprecjacjom natury, jest o wiele mniej utraty upraw. Rolnicy nie muszą się martwić o suszę i gradę. Potrzebują mniej pestycydów, herbicydów, fungicydów i tak dalej.

Zobacz także: Jak zmniejszyć ekspozycję na pestycydy

, ponieważ mogą one sztucznie kontrolować długość dnia i temperaturę powietrza, hydroponiczne rolnicy są również skutecznie uwolnieni od ograniczeń tradycyjnych sezony wegetacyjne. Mogą uprawiać pomidory w styczniu i szpinaku w lipcu, jeśli chcą. Z drugiej strony rolnicy hydroponiczni muszą również zapłacić rachunek za media zamiast uzyskać większość światła słonecznego i wody za darmo.

Warzywa hydroponiczne mogą być również uprawiane w dowolnym miejscu. Oznacza to, że Alaskanie mogą cieszyć się świeżą, lokalną sałatą zamiast płacić za nią z niższych 48. Wielu twierdzi, że uprawa hydroponiczna jest bardziej zrównoważoną formą rolnictwa, spożywając mniej wody, przestrzeni i energii.

.

Fakt, że hydroponiczne wa Z drugiej strony przegapilibyśmy również potencjalne korzyści korzystnych organizmów opartych na glebie.

Zobacz także: Czy organizmy gleby są korzystne?

są hydroponiczne warzywa mniejsze Armaczny?

Wielu twierdzi, że pomimo oczywistych zalet, wyciąganie rośliny z natury wyciąga część naturalnego smaku z rośliny. I na poziomie intuicyjnym ma to sens. Jak coś może uprawiać pod fluorescencyjną żarówkę w środowisku pozbawionym gleby, ma taki sam smak jak roślina, która pochłonęła naturalne słońce i poruszyło swoje niewielkie palce w ziemi? 12NEXT ›Ostatni»

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowanych iTunes. Podcasty zdrowia i fitness. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numerem 443-961-6206.

Contents

Back To Top